Шановні колеги,  здобувачі освіти, випускники!

Сердечно вітаємо усіх  з  подією – 51-річницею
від дня заснування нашого закладу!

За десятиліття, що минули, наш навчальний заклад виріс у потужний навчально-виховний заклад. Крок за кроком зусиллями педагогів, організаторів ліцей нарощував свій освітній потенціал.

Сьогодні тисячі наших висококваліфікованих робітників успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, громадянськістю, моральністю, культурою й сумлінням підтверджуючи високоякісну марку свого закладу.

 Щира подяка всьому колективу   за те, що у нелегких умовах сьогодення, у складний перехідний період ми зуміли зберегти та примножити свої багаторічні традиції, зміцнити матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал, щира подяка, що самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді з особливими освітніми потребами і сприяєте становленню високоосвіченого покоління України.

Зичимо колективу невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії – творіння добра, виховання кваліфікованих фахівців, поширення знань і професіоналізму.

Молодому поколінню   бажаємо досягти своєї мети, знайти гідне місце у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову демократичної європейської України.

 З Днем народження ЖПЛ! Слава Україні!

З повагою
Директор училища
Олена Дерев’янко
Голова профкому
Олена Жидецька

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *