День кар’єри – 2021

Кожна людина, незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на одержання професійної освіти, якість якої не різниться від якості освіти звичайних людей. За ініціативи Житомирського міського центу зайнятості для учнів старших класів Березівської спеціальної школи ЖОР, де навчаються діти з вадами слуху, з метою сприяння їх професійному становленню була проведена 24.11.2021 року о 14:00 он лайн зустріч у форматі Zoom конференції. Методист Олена Жидецька, перекладач дактилолог Наталя Федонюк, соціальний педагог Світлана Мерзла презентували освітні можливості Житомирського професійного ліцею ЖОР.
Навчальний заклад дружній до осіб з особливими освітніми потребами та забезпечує однакове ставлення до всіх здобувачів освіти та створює спеціальні умови для дітей з особливими потребами.
Щиро сподіваємося, що учні виберуть наш навчальний заклад, який сприяє проведенню таких профорієнтаційних заходів важливого для побудови кар’єри та професійного становлення молоді.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *