День боротьби зі СНІДом

День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров’я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета— звернути увагу суспільства на цю проблему.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.
Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Як символ боротьби з ВІЛ/СНІД вона була запропонована у 1991 році американським художником Франком Муром, який належить до асоціації «Візуальний СНІД». Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».
У Житомирському професійному ліцеї соціальний педагог Мерзла С. М., медичний працівник Сильванович М. В., викладачі, майстри виробничого навчання, асистенти викладачів теж надягли червону стрічку та провели бесіду зі здобувачами освіти груп ОЕМ-11, КК-21, ОПЗ-11. Представили презентацію «10 міфів про СНІД», розповіли про шляхи інфікування та спонукали до толерантного ставлення до людей хворих на ВІЛ/СНІД.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *