COVID-2020

Дорогі учні, педагогічні працівники та співробітники Житомирського професійного ліцею!

Наш навчальний заклад вчиться жити і працювати в нових умовах… Чи це легко? Ні, бо ми, як і вся країна, не були готовими до таких серйозних викликів, спричинених пандемією. Маємо чимало проблем, які треба вирішувати у режимі форс-мажору.

Звичайно, ми всі дбаємо про імідж Житомирського професійного ліцею, про навчальні рейтинги здобувачів освіти, про налагодження і розвиток дистанційного навчання в нових умовах і ще про безліч інших питань, від розв’язання яких залежить життя ліцею. Та мені, як керівнику, надзвичайно важливо, щоб Ви знали – найбільшою цінністю для нас є людина, кожен із Вас – учень, викладач, працівник. А також, щоб кожен відчував, що не залишається сам на сам зі своїми проблемами. Запевняю, що ми завжди готові подати руку допомоги! Адже немає нічого важливішого за Ваше здоров’я і спокій.

Дорогі учні, закликаю Вас продовжувати вчитися через Віртуальне навчальне середовище, комунікувати з педагогічними працівниками, які докладають максимум зусиль, аби це навчання було ефективним.

Звертаюся до Вас також із проханням дотримуватися всіх необхідних вимог в умовах карантину. Бережіть себе! Пам’ятайте про прості речі, які можуть зберегти Ваше здоров’я, а часом – врятувати життя. Дотримуйтеся соціальної дистанції, часто мийте руки, використовуйте антисептик і, головне, не нехтуйте засобами індивідуального захисту. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я. Разом ми все здолаємо!

З повагою і любов’ю
Ваш директор Олена Дерев’янко

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *