8 травня – День пам’яті та примирення та 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 р.р.

Історія України – одвічна боротьба за право вільно жити на своїй, Богом даній, землі. З сивої давнини по сьогодні наш народ виборює це право. Сотні тисяч захисників щедро скропили своєю кров’ю цю святу землю: вмирали на полях битв, в концтаборах, на каторгах, віддаючи найдорожче – життя – за нашу волю.
Напередодні 8 травня – Дня пам’яті та примирення та 9 травня – Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 р.р. педагоги Житомирського професійного ліцею вшанували пам’ять всіх, хто загинув під час тієї страшної трагедії в нашій історії.
В рамках заходу відбулося: покладання квітів до могил воїнів на Вільському військовому кладовищі часів Другої Світової війни; відвідання місць масових захоронень військовополонених, підпільників, партизанів та мирних жителів, страчених нацистами в роки війни. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю – завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука нашої перемоги сьогодні, в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України в умовах гібридної війни на Сході України.
Будьмо гідні нашої історії і пам’яті всіх, хто захищав і захищає нас!
Ніколи знову!

До дня пам’яті та примирення в Україні в бібліотеці була створена книжкова виставка “Подвиг людства”. Книжкова виставка присвячена до річниці перемоги над фашизмом у другій світовій війні.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *